Heemtuin winterklaar maken op 30 en 31 oktober

Datum

vrijdag - zaterdag 30 - 31 okt

Tijd

09:00 - 12:00

Heemtuin winterklaar maken op 30 en 31 oktober

Organisator

IVN Olst Wijhe

Locatie

Heemtuin Veermans Hof IJsselflora
De Bongerd, 8131DG WIJHE

Heemtuin winterklaar maken op 30 en 31 oktober

Ook dit jaar hebben we weer veel mensen nodig om de heemtuin “Veermans Hof IJsselflora” helemaal winterklaar te maken. Dat doen we op  vrijdag 30 oktober en zaterdag 31 oktober van 9.00-12.00 uur.

IEDEREEN kan komen helpen, groot en klein, ouder + kind, broer+ zus, vriend + vriendin, single, team, bestuur, het maakt niet uit! Je kunt kiezen om op 30 of 31 oktober te komen helpen. Ook als je maar 2 uurtjes kunt komen ben je welkom!  We harken al het blad weg en brengen het maaisel naar de afvalbult. Ook wordt er gesnoeid en worden planten zoals klimop verwijderd.

Doe laarzen of werkschoenen aan en neem je goede humeur mee!
De heemtuingroep zorgt voor koffie/thee/limonade met zelfgebakken koek erbij.

Graag even aanmelden bij  Annet van der Veen, [email protected] of 06-15347926.

 

Wanneer
vrijdag 30 oktober 2026 09:00
tot zaterdag 31 oktober 2026 12:00

Waar

Heemtuin Veermans Hof IJsselflora
De Bongerd
8131DG WIJHE
  • Kosten: Gratis
  • Aanmelden verplicht: Ja

Dit evenement wordt door een partner van het Duurzaamheidscentrum Deventer georganiseerd. Uw duurzaam evenement in omgeving Deventer ook op deze agenda?  Of samen met ons een evenement organiseren, meld hem dan hier aan.

BEDANKT VOOR JE REGISTRATIE

Goed om te horen dat jij gaat besparen, dat levert iets op, ook voor jou!

We streven er na je binnen 14 dagen te bellen voor een gratis telefonisch advies.

We wensen je een duurzame dag toe.

Team RRE