Datum
- maandag 21 apr
- Verlopen!
Speciaal voor de (Belgische) wandelaars, het is maar 360 km
In 2025, lopen we in 30 dagen van de bron van de schelde tot de monding in de Noordzee, ruim 360km. Dit zal plaatsvinden van 21 april tot 23 mei.
Voor deze wandeling nodigen we mensen uit om mee te lopen: inwoners, schoolkinderen, boeren, vissers, leraren, roeiers, journalisten, politici, milieubeschermers, burgemeesters en kunstenaars – jullie zijn allemaal van harte welkom.
Onderweg zullen er verschillende grote en kleine evenementen plaatsvinden in het kader van een schone en gezonde Schelde. Wil je graag meelopen en/of een evenement organiseren om zo bij te dragen aan onze drinkbare Schelde wandeling?
In de voorbereidende fase waar we nu inzitten zoeken we naar:
- lokale bewoners en andere experts (historici, ecologen, kunstenaars) om met ons mee te lopen,
- lokale bewoners die ons bij hen thuis willen ontvangen voor een vegetarische maaltijd en nacht,
- groepen kinderen (scholen, clubs) om ‘s ochtends (9:00-10:00) deel te nemen aan ons burgeronderzoek meting en de gezondheid van de rivier te bekijken,
- partners om een lokaal evenement te organiseren.
Vul één van onze drie formulieren op onze site in als de interesse gewekt is.
Ik heet u graag welkom voor een nacht: Welkom logeren formulier
Ik wandel mee en/of help met een excursie: Wandeling formulier
Ik organiseer graag een evenement: Evenement formulier
Dit evenement wordt door een partner van het Duurzaamheidscentrum Deventer georganiseerd. Uw duurzaam evenement in omgeving Deventer ook op deze agenda? Of samen met ons een evenement organiseren, meld hem dan hier aan.
